Více o cíli a obsahu internetových stránek P. Vojtěcha Kodeta O.Carm.

Eliáš vstal, najedl se a napil a šel v síle toho pokrmu čtyřicet dní a čtyřicet nocí až k Boží hoře Chorebu. Tam vešel do jeskyně a v ní přenocoval. Tu k němu zaznělo slovo Hospodinovo. Bůh mu řekl: "Co tu děláš, Eliáši?" Odpověděl: "Planu horlivostí pro Hospodina, Boha zástupů, ..." . (1 Královská 19,8-10)


Nacházíte se na oficiálních stránkách P. Vojtěcha Kodeta, Th.D., karmelitána (O.Carm.), známého především jako exercitátora a přednášejícího na mnohá témata duchovního života. Tyto webové stánky byly uvedeny do provozu o slavnosti Matky Boží Panny Marie 1.1.2012. Chceme zde širší veřejnosti představit a prezentovat autorizované články, kázání, přednášky a knihy P. Vojtěcha, a též jeho odpovědi na různé otázky. Bohužel, byť by Vám rád vyšel vstříc, není v moci otce Vojtěcha odpovídat na Vaše mnohé dopisy, e-maily a dotazy. Na těchto stránkách proto naleznete v sekci „důležité otázky“ pouze výběr odpovědí na ty dotazy, které mu lidé na různých akcích v průběhu jeho dlouholetého působení položili. Prosíme Vás tedy, abyste odpovědi na palčivé otázky víry, na které právem hledáte odpovědi, hledali buď ve výše zmíněné sekci „důležité otázky“, anebo v rodině internetových stránek http://www.vira.cz, především v sekci http://otazky.vira.cz, nebo na http://www.pastorace.cz atd. To nejdůležitější však je - nepřestat se s upřímností a vytrvalostí ptát ve svém srdci Pána, ptát se Toho, který nás vede svým Duchem.

Děkujeme, že respektujete informativní, nikoli reklamní či odpovědní zaměření těchto webových stránek. P. Vojtěch Kodet dává všem právo použít cokoliv z těchto stránek k dobrým účelům. Pokud se vám nějaký článek na našem webu líbí tak moc, že byste ho chtěli mít na svém, prosíme, umístěte na své stránky také link na článek na našich stránkách. Děkujeme.


RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2020

Kontakt na správce stránek: webmaster(@)vojtechkodet.cz 

Všechna práva vyhrazena © 2020 NETservis s.r.o.